Fono2 » Návody na inštaláciu Fono2 z disku aj bez neho sú v sekcii Ako na to - Návody » Máte záujem o prezentáciu Fono2 na Vašej škole? Zavolajte nám!
späť

Tu si môžete stiahnuť inštalačný program Fono2

Podrobný popis postupu, ako nainštalovať programy Fono2 si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Inštalácia Fono2 Vám nainštaluje program Správca Fono2 pomocou ktorého si môžete sťahovať programy z ponuky Fono2 podľa Vášho výberu a v rámci jednomesačnej bezplatnej demo licencie vyskúšať.

Po nainštalovaní Fono2 pri prvom spustení treba vyplniť registračné údaje. Ak máte počítač pripojený k internetu, môžete registračné údaje odoslať priamo k nám, ak nemáte počítač pripojený k internetu, môžete registračný súbor poslať mailom z iného počítača alebo vytlačiť a poslať poštou. Fono2 s demo licenciou alebo trvalou licenciou sa dá používať len po zaregistrovaní počítača, na ktorom je inštalovaný.

Vzhľadom na značný objem údajov, ktorý nebude možné stiahnuť cez pomalšie internetové linky v akceptovateľnom čase (všetky programy s údajmi majú viac ako 1,2GB), prípadne pre tých, ktorí internet nemajú, ponúkame možnosť si u nás objednať inštalačné DVD.

Objednávkový formulár (na inštalačné DVD)

Inštalačné DVD potrebujete len ak nemáte pripojenie na internet alebo vaše pripojenie na internet je pomalé a sťahovanie inštalačných balíkov by trvalo neúnosne dlho.

Vaše kontaktné údaje
*
*
*
*
*
*
* povinné políčka